Studentka UKW na Grand Tour

12 studentów, którzy w ciągu 6 dni  poznali nie tylko swoje mocne i słabe strony, ale także nauczyli się udzielania feedbacku i współpracy z grupą w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Tak w wielkim skrócie można podsumować efekty II edycji programu Grand Tour – poznaj samego siebie! realizowanego w ramach Santander Universidades. Jedną z uczestniczek była studentka UKW na kierunku matematyka – Lena Kadow.

Grand Tour – poznaj samego siebie!, to samodoskonalący warsztat skierowany do studentów uczelni należących do Santander Universidades, który tym razem dał uczestnikom możliwości poznania ciekawych ludzi i miejsc w Krakowie. Na mapie znalazły się małe przedsiębiorstwa i duże firmy, miejsca kulturalno-artystyczne oraz zajmujące się niesieniem pomocy osobom chorym. Każde z tych miejsc niosło ze sobą nowe wyzwania i nowe doświadczenia, które realizowane były poprzez różne formy aktywności mające na celu zobaczenie, poznanie, doświadczenie, twórcze działanie,  wyciąganie wniosków, rozwój własny i innych.

Film podsumowujący II edycję Grand Tour – poznaj samego siebie!

Więcej informacji na www.bzwbk.pl/GrandTou