Studenckie Koło Naukowe Literaturoznawców UKW zaprasza na studencką konferencję naukową

Studenckie Koło Naukowe Literaturoznawców UKW w Bydgoszczy zaprasza na studencką konferencję naukową:

PRZERABIANIE HISTORII W POWOJENNEJ LITERATURZE ANGLOJĘZYCZNEJ RECYCLING HISTORY IN POST-WAR LITERATURE IN ENGLISH

Proponowane tematy referatów wraz z abstraktami (do 200 słów) prosimy przesyłać na adres: literaturoznawcy.ukw@gmail.com do 31 października 2008 r. Do abstraktów prosimy dołączyć dane osobowe (imię, nazwisko, adres korespondencyjny, numer kontaktowy, e-mail) oraz informacje na temat reprezentowanej uczelni (nazwę uczelni, kierunek i rok studiów).

Termin konferencji: 26 – 27 listopada 2008 r.

• Miejsce: budynek Instytutu Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW w Bydgoszczy, ul. Grabowa 2
  • Czas przewidziany na wygłoszenie referatu: 20 minut + 10 minut na dyskusję
  • Język konferencji: angielski i polski
  • Opłata konferencyjna wynosi 50 zł i obejmuje dwa obiady oraz materiały konferencyjne. Oferujemy również pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Organizatorzy:

1. Dr Paweł Schreiber – opiekun SKNL UKW
  2. Joanna Malicka
  3. Jakub Lipski
  4. Aneta Grzech
  5. Kamila Taraszkiewicz

Szczegóły na temat konferencji w załączniku