Pielgrzymka: studenci w drodze na Jasną Górę

Arcybiskup Metropolita Łódzki Marek Jędraszewski, delegat konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Akademickiego zaprasza studentów UKW do wzięcia udziału w 79. Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę pod hasłem „Boża Reanimacja”, która odbędzie się 24-26 kwietnia 2015 r. Tegoroczna pielgrzymka będzie mieć szczególny wymiar, ponieważ wpisuje się w obchody roku Jana Pawła II.

Zachęcamy do zapoznania się z programem pielgrzymki.

Piątek, 24 kwietnia

g. 20.30 - Nabożeństwo maryjne (Kaplica Matki Boskiej Jasnogórskiej)
g. 21.00 - Apel Jasnogórski: bp Antoni Długosz, biskup pomocniczy Archidiecezji Częstochowskiej (Kaplica Matki Boskiej Jasnogórskiej)
g. 21.30 - Droga Krzyżowa: DA Łódź (Wały Jasnogórskie)