Doświadczalnia sukcesu: Humanista na rozstaju

Jakimi kompetencjami powinien dysponować absolwent kierunków społecznych/humanistycznych, aby znaleźć zatrudnienie? Czy humaniści rzeczywiście są na rynku pracy „przegranym pokoleniem”? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie zatrudnienia? Na te pytania pozwoli odpowiedzieć pierwsze spotkanie z cyklu „Doświadczalnia sukcesu”.

Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki oraz Koło Naukowe Doradców Zawodowych i Personalnych zapraszają na pierwsze z cyklu spotkań "Doświadczalnia sukcesu", których celem będzie wsparcie studentów kierunków społecznych i humanistycznych w świadomym budowaniu swojej kariery zawodowej. Inauguracyjne spotkanie na temat „Humanista na rozstaju – być czy nie być – realia współczesnego rynku pracy” będzie mieć miejsce dnia 21 kwietnia b.r. (wtorek) o godzinie 12.45 w Auli Atrium (s. 17 w Budynku Głównym UKW przy ulicy Chodkiewicza 30).

Gościem specjalnym spotkania będzie Kierownik Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu Oddział w Bydgoszczy, p. Elżbieta Słowińska, która w ramach prezentacji poruszy zagadnienia dotyczące m.in. sytuacji na rynku pracy w Województwie Kujawsko – Pomorskim w roku 2014 oraz bezrobocia wśród absolwentów szkół wyższych. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w spotkaniu studentów, absolwentów, pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz wszystkie osoby, którym powyższa problematyka jest bliska!