Projekt Katedry Fizjologii i Toksykologii

Projekt Katedry Fizjologii i Toksykologii UKW oraz Institut für Tierenährung und Funktionelle Pflanzenstoffe Veterinärmedizinische Universität Wien pn: „Developing Methods of Determination and Monitoring of Citrinin in Food and Feed” został wybrany do realizacji podczas posiedzenia Polsko-Austriackiej Grupy Roboczej ds. współpracy naukowo-technicznej w Wiedniu. Spotkanie odbyło się 16 kwietnia, a wybrany projekt dotyczy mobilności naukowców w okresie od 01 maja 2015 r. do 30 kwietnia 2017 r.

Koordynatorem strony polskiej jest dr hab. Magdalena Twarużek, prof. nadzw. UKW z Katedry Fizjologii i Toksykologii natomiast strony austriackiej prof. Josef Böhm. Wykonawcami projektu po stronie polskiej będą: prof. dr hab. inż. Jan Grajewski, dr Anna Błajet-Kosicka, mgr inż. Katarzyna Kuźmińska oraz mgr Robert Kosicki.