Wydarzenie: Juwenalia 2015

Samorząd Studencki UKW zaprasza wszystkich studentów na Królewskie Juwenalia, to cykl wydarzeń wchodzących w skład Juwenaliów Bydgoskich 2015. Tegoroczne Juwenalia rozpoczęły się 11 maja i aż do 14 maja zapewnią nam świetną rozrywkę.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z juwenaliowych wydarzeń.

Program atrakcji juwenaliowych:

• 11 maja - Kino plenerowe w kampusie głównym przy ul. J. K. Chodkiewicza 30
  • 12 maja - Finał Studenckiej Ligi Sportowej w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu; Wieczór kulturalny w Centrum Inicjatyw Akademickich Beanus
  • 13 maja - tradycyjne Rozgrywki między Akademikami na ul. Łużyckie oraz Blokada Łużyka czyli największe studenckie grillowanie w Bydgoszczy, które odbywa się w kampusie głównym UKW (ul. J. K. Chodkiewicza 30)
  • 14 maja - 10 lat Kazika, koncerty, zagrają m.in.: RaggaFaya, Power of Trinity, L.U.C.

Studenci z ważną legitymacją studencką mogą się cieszyć bezpłatnym wejściem na wszystkie wydarzenia. Dla wszyscy pozostałych zainteresowanych cena biletu - 5 zł (dotyczy „Blokady "Łużyka" - 13 maja 2015 r. oraz koncertów - 10 lat Kazika - 14 maja 2015 r.)

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zachęcamy do śledzenia informacji o imprezie na stronie: www.blokadaluzyka.pl oraz profilu Samorządu Studenckiego UKW na Facebooku.

Zapraszamy!