Impreza: Juwenalia bez barier na UKW!

Zapraszamy na „Juwenalia Bez Barier 2015” , jest to projekt realizowany przez Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Fundację ALUMNO.
Głównym celem projektu jest dostosowanie Juwenaliów do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz pełna integracja studentów niepełnosprawnych i pełnosprawnych.

W ramach akcji będą realizowane:

• II Integracyjny Turniej Goalball z udziałem osób niewidomych, studentów, pracowników uczelni oraz zaproszonych gości (11-12 maja 2015);
  • gry i zabawy integracyjne przy grillu w trakcie Blokady Łużyka (13 maja 2015);
  • gry i zabawy integracyjne podczas koncertów zespołów muzycznych (14 maja 2015).

Podczas imprez plenerowych osobom niewidomym i poruszającym się na wózkach inwalidzkich będą pomagać wolontariusze oraz członkowie Zrzeszenia.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w imprezie!
Projekt współfinansowany ze środków Miasta Bydgoszczy.

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW (ZSN) jest organizacją studencką działającą na Uniwersytecie od maja 2013 r. ZSN skupia studentów z różnym rodzajem i stopniem niepełnosprawności. W Zrzeszeniu mamy m.in.: osoby poruszające się na wózku inwalidzkim i niewidome. Do organizacji należą studenci takich kierunków jak: administracja, pedagogika, psychologia, humanistyka drugiej generacji, geografia, filologia angielska oraz mechatronika. Więcej informacji o Zrzeszeniu można znaleźć na www.facebook.com/zsnukw.