Konkurs: Nowy symbol Lublina

Zapraszamy studentów UKW do udziału w konkursie „Nowy symbol Lublina”, skierowanego w szczególności do studentów kierunków artystycznych i informatycznych oraz pokrewnych. Konkurs jest organizowany przez Urząd Miasta Lublina oraz Targi Lublińskie S.A. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o mieście Lublinie, propagowanie wyrażania twórczości artystycznej za pomocą technologii ICT a także promocję Lublina oraz jego inteligentnych specjalizacji.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować projekt gadżetu 3D – nowego symbolu Lublina, inspirowanego np. historią tego miasta. Praca powinna mieć postać pliku graficznego, umożliwiającego organizatorowi wydrukowanie projektu rzeźby za pomocą drukarki 3D podczas targów Lublin Creative IT (LCIT) w dniu 28.05.2015 r.

Prace należy nadsyłać drogą mailową do 18 maja 2015 roku na adres lcit@targi.lublin.pl.

Dla autorów zwycięskich prac przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne na stronie www.icit.com.pl w zakładce konkurs.