Majówka: Pracowników UKW w Lubostroniu

Serdecznie zapraszamy na III Majówkę pracowników UKW, która odbędzie się 16 maja 2015 roku w kompleksie pałacowo-parkowym w Lubostroniu. III Majówka rozpocznie się paradą nowoorleańską - uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godzinie 12:00 na dziedzińcu przed wejściem do pałacu. Koncert i piknik odbędą się na trawniku przed restauracją pałacową. Atrakcją muzyczną będą występy zespołów South Silesian Brass Band z Rybnika, Dixie Band ze Szczecinka.

Cena:

III Majówka dla pracowników UKW w Lubostroniu zostanie dofinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Koszt udziału w imprezie (po dofinansowaniu z ZFŚS) wynosi od 16, 18, 20, 22, 24 zł za osobę (dorosłego lub dziecko). Każdy z uczestników będzie miał zapewniony zestaw majówkowy złożony z przyrządzonych na grillu specjałów, a dla dzieci przewidziano dodatkowe atrakcje na świeżym powietrzu.

Zapisy na majówkę odbywają się drogę elektroniczną pod adresem: www.majowka.ukw.edu.pl. W formularzu należy zaznaczyć, czy korzystają Państwo z transportu autokarem.

Podatek od kwoty dofinansowanej z Funduszu będzie potrącony z wynagrodzenia uczestników. Kwota dofinansowania jest uzależniona od dochodu brutto przypadającego na jednego członka rodziny wskazanego w złożonym przez Państwa oświadczeniu i zaszeregowaniu do jednej z grup dochodowych.

Wpłaty:

• na konto:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
ul. J. K. Chodkiewicza 30
tytułem: Majówka, imię i nazwisko pracownika, liczba dzieci

W tytule przelewu konieczny jest dopisek Majówka, imię i nazwisko pracownika wraz
z podaniem liczby dzieci i dorosłych za które została dokonana opłata.

• lub w kasie UKW: czynna od poniedziałku do piątku 9:30 do 14:00

Odbiór talonów:

Odbiór wyłącznie w Dziale Kadr i Szkolenia – pokój nr 8, parter, ul. J. K. Chodkiewicza 30, bud. B, w godz. 8:00-14:00 od poniedziałku 11 maja 2015 do piątku 15 maja.
Pracownicy poświadczają odbiór talonów podpisem.
Pracownicy odbierają talony dla swoich rodzin.
Nie ma możliwości odbioru talonu za innego pracownika, nawet z tego samego działu.
Nie ma możliwości odbioru talonów na miejscu.

Zestaw majówkowy dla osoby dorosłej:

• Kiełbasa z dodatkami 150 g
  • Karkówka grillowana z dodatkami 150 g
  • Kaszanka z grilla z dodatkami 150 g
  • Szaszłyk drobiowy z dodatkami 150 g
  • Piwo 0,5 l lub napój

Zestaw majówkowy dla dzieci:

• Kiełbasa grillowana 150 g
  • Szaszłyk drobiowy 150 g
  • Soczek w kartoniku - 2 szt.
  • Lody na patyku - 1 szt.
  • Warzywa grillowanie (ziemniaki, pieczarka, papryka, masło) 320 g
  • Ziemniaki pieczone z twarożkiem 150 g/60 g

Dla osób spoza UKW istnieje możliwość zakupu specjałów grillowych na miejscu. Prosimy o zgłaszanie liczby Państwa gości w formularzu zgłoszeniowym na majówkę - majowka.ukw.eu.pl.

Atrakcje dla dzieci i dorosłych:

W programie przewidziano:

• dla dzieci - gry i zabawy z animatorami, quiz z nagrodami, zabawę w dmuchanych zamkach,
  • dla dorosłych - quizy, slalom, geocoaching, konkursy i inne - szczegóły w załączniku.

Miejsca parkingowe i transport:

Prosimy o informację kto z Państwa zainteresowany jest miejscem w autokarze (wraz z podaniem wszystkich członków rodziny) w terminie nieprzekraczalnym do dnia 08.05.2015 r. w formularzu rejestracji na majówkę: majowka.ukw.edu.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacja dla osób, które zgłoszą wcześniej chęć przejazdu autokarem: zbiórka zaplanowana jest w sobotę o godz. 10:45. Spotykamy się przed głównym budynkiem UKW przy ul. J. K. Chodkiewicza 30. Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie, o godz. 11.00 autokary wyjadą z kampusu UKW. Autokar wraca z Lubostronia do Bydgoszczy o godz. 18.00.

Osoby, które będą dojeżdżały do Lubostronia we własnym zakresie, prosimy o zaparkowanie samochodów na poboczu drogi prowadzącej do głównej bramy.

UWAGA! Nie ma możliwości wjazdu na teren zespołu pałacowo-parkowego.
Aktualizacja: Wszystkie miejsca w autokarze zostały zarezerwowane.

Ważne terminy:

• Wpłata na konto lub w kasie UKW – do 08.05.2014 r.
  • Rezerwacja miejsca w autokarze (formularz rejestracyjny na stronie: majowka.ukw.edu.pl) – do 08.05.2014 r.
  • Odbiór talonów – od 11 do 14 maja w Dziale Kadr i Szkolenia, ul. J. K. Chodkiewicza 30
  • Wyjazd autokarem – 16 maja, zbiórka o godz. 10.45, wyjazd punktualnie o godz. 11.00, powrót o godz. 18.00

Prosimy śledzić stronę: www.majowka.ukw.edu.pl. Informacji udziela również Biuro Rektora tel. 52 34 19 200 oraz w kwestii zaszeregowania do grup dochodowych - Dział Kadr i Szkolenia tel. 52 34 19 214.