Wykład: Linux Academy

Linux Academy serdecznie zaprasza studentów UKW do wysłuchania wykładu na żywo z Politechniki Wrocławskiej dotyczącej programowania aplikacji webowych w Pythonie.

Python to aplikacja wykorzystywana przez największe firmy w branży internetowej. Wykład poprowadzi Piotr Wasilewski, który przedstawi najlepsze technologie i narzędzia wykorzystywane do tworzenia aplikacji webowych tworzonych w tym języku.

Wykład jest skierowany zarówno do osób znających środowisko Python, jak i do tych, które nie miały z nim wcześniej styczności. Specjalnie dla początkujących, Prowadzący przekaże niezbędne, podstawowe informacje potrzebne do zrozumienia wygłaszanego wykładu.

Transmisję wykładu będzie można wysłuchać 13 maja 2015 r. o godz. 17.20 w Radiu Uniwersytet. Materiał będzie dostępny również na portalu YouTube.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne na Facebooku.

Zapraszamy!