Wolontariat - Bydgoszcz Triathlon

Stowarzyszenie Ars Athletica Bydgoszcz zaprasza pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy do udziału w wolontariacie jednej z największych imprez multisportowych w Polsce, która odbędzie się 12 lipca 2015 roku w samym centrum Bydgoszczy.

Organizatorzy wydarzenia spodziewają się ponad 1500 uczestników oraz kilkunastu tysięcy kibiców, dla których czeka szereg atrakcji sportowych, artystycznych i edukacyjnych. Przeprowadzenie tak ogromnego przedsięwzięcia wymaga nie tylko ogromu pracy, ale przede wszystkim  zaangażowania 300 wolontariuszy w Bydgoszcz Triathlon.

Uczestnictwo w imprezie jest dobrą okazją dla Uniwersytetu, aby zaprezentować sprawność i zaangażowanie swoich pracowników oraz promować Uczelnię podczas jednej z największych imprez triathlonowych w Polsce.

Dla wszystkich wolontariuszy przygotowano:

• Specjalną koszulkę funkcyjną Active Dry – TEAM Bydgoszcz Triathlon

• Ciekawe szkolenie

• Certyfikat wsparcia Bydgoszcz Triathlon

• Imprezę integracyjną na zakończenie projektu

Istnieje możliwość zorganizowania imprezy firmowej lub pikniku rodzinnego dla pracowników firm i instytucji zaangażowanych w organizację Bydgoszcz Triathlon.

Zawody zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz Przewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy.

Więcej informacji o Bydgoszcz Triathlon i wolontariacie dostępne na stronie internetowej www.bydgoszczTriathlon.pl

Formularz zgłoszeniowy dla wolontariatu pracowniczego znajduje się pod tutaj.