Szkolenia: Biuro Karier UKW zaprasza

Biuro Karier UKW zaprasza na ostatnie w tym roku akademickich bezpłatne szkolenia.

• 28.05. 2015 godz. 9.00-12.00. " Adaptacja w miejscu pracy"
    Miejsce: Biblioteka UKW, sala 2.38 (I piętro), ul. Szymanowskiego 3
    Zapisy w Biurze Karier UKW do środy 27 maja.

Warsztat " Adaptacja w miejscu pracy" skierowany jest do osób, które rozpoczynają swoją drogę zawodową lub zmieniają miejsce pracy.
W trakcie zajęć uczestnicy nabędą umiejętności ułatwiające wejście w nowe środowisko zawodowe, przyspieszające proces adaptacji w nowym miejscu pracy. Słuchacze poznają oczekiwania pracodawców, nabędą umiejętność efektywnej współpracy oraz pracy zgodnie z regułami savoir vivre’u.

• 2.06.2015 r. godz. 9.00 - 12.30 "Zarządzanie karierą."
    Miejsce: UKW, ul. Chodkiewicza 30, sala 205 ( II piętro)
    Zapisy w Biurze Karier UKW do poniedziałku 1 czerwca.

Warsztat "Zarządzanie karierą" skierowany jest do osób poszukujących własnej ścieżki zawodowej.
Udział w warsztatach pomoże znaleźć odpowiedzi na pytania Co chcę robić? Jak jest moja wizja kariery? oraz pomoże zbudować motywujący obraz siebie i swojej kariery zawodowej.
Zarządzanie karierą ma na celu wspieranie rozwoju kariery, tak by była zgodna z aspiracjami, wartościami i z własnymi działaniami w zakresie podejmowanych decyzji zawodowych.

Zapisy na warsztaty prowadzi Biuro Karier UKW: e-mail: biurokarier@ukw.edu.pl. tel. 52 341 91 24