Praktyki w Urzędzie Statystycznym w Bydgoszczy

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zaprasza studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do odbycia u siebie praktyk zawodowych. Oferta została zaprezentowana na stronie www.oferty.praca.gov.pl

By zapoznać się z zadaniami, jakie realizuje Urząd Statystyczny w Bydgoszczy, zachęcamy do odwiedzenia strony www.bydgoszcz.stat.gov.pl, na której zamieszczone są również materiały informacyjne oraz wzory dokumentów dotyczące organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 roku.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat praktyk oferowanych przez Urząd w zakresie liczby miejsc, miejsca praktyk (Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek) lub programów należy kontaktować się z Panią Magdaleną Dembowską, tel. 52 366 93 65, mali: praktyki.USBDG.@stat.gov.pl.