Wolontariat wakacyjny Projektora

Uwaga studenci UKW! Ruszają projekty wakacyjne (od czerwca do września), w ramach Programu PROJEKTOR-wolontariat studencki! Co to oznacza? Odpoczynek i zdobywanie doświadczeń w jednym!

Wyżywienie i nocleg gwarantuje szkoła, a nasz Program zwrot kosztów dojazdu i finanse na zakup materiałów (w sumie 400zł)! Twoim zadaniem (razem ze znajomymi) będzie realizacja dobrych jakościowo, ciekawych, kreatywnych zajęć i dawanie swoją osobą przykładu do naśladowania dzieciom, które w tym roku prawdopodobnie nie wyjadą na wakacje...

Pojedź tam ze znajomymi – niech też dołączą do PROGRAMU! Zdobądź doświadczenie poświadczone certyfikatem uczestnictwa. Poszukaj placówki dla siebie! Wejdź na poniższą stronę i dopasuj wyjazd do Twoich wakacyjnych planów!

MAPA:
www.projektor.org.pl
Jak zrealizować projekt? Przeczytaj:
www.projektor.org.pl
Jaki jest regulamin? Przeczytaj?
Masz pytania? Pisz:
N.woderska@projektor.org.pl

PROJEKTOR - wolontariat studencki" jest programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Fundację Rozwoju Wolontariatu. Celem jest dotarcie do dzieci i młodzieży, z małych miejscowości, z aktywnością i wiedzą studentów. „PROJEKTOR - wolontariat studencki” to przestrzeń dla twórczego działania, miejsce, w którym swoją energię i zainteresowania młodzi ludzie mogą zamienić na kreatywne projekty edukacyjne. Program skutecznie łączy środowisko szkolne i akademickie dając możliwość wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji. Program wzbogaca ofertę edukacyjną szkoły, daje wgląd w najnowocześniejsze poglądy na edukację widziane oczami aktywnych, pełnych energii studentów.