Stypendia POLITYKI dla młodych naukowców "Zostańcie z nami", zgłoszenia tylko do 30 czerwca!

Fundacja Tygodnika Polityka i partnerzy po raz ósmy fundują stypendia młodym naukowcom w akcji ZOSTAŃCIE Z NAMI.

Zapraszamy młodych naukowców – twórcze osobowości, zapalonych dydaktyków, osoby wierne swym naukowym pasjom. Do 30 czerwca czekamy jeszcze na zgłoszenia młodych, zdolnych naukowców do VIII edycji programu pod hasłem "Zostańcie z nami!".
Od roku 2001, gdy na łamach „Polityki" zainicjowaliśmy naszą akcję Raportem „Desperados, czyli z życia młodego naukowca" (nr 10/2001), przekazaliśmy 3 mln 485 tys. zł w ręce 140 młodych zdolnych naukowców. W tym roku grono naszych stypendystów powiększy się o następne kilkanaście osób.
O stypendium naukowe wypłacane w kwocie 25 tys. zł ubiegać się mogą pracownicy polskich uczelni z tytułem magistra lub doktora, a także studenci ostatnich lat. Decydujące znaczenie dla kapituły przyznającej stypendia mają:
•    niebanalny pomysł badawczy
•    dotychczasowy dorobek naukowy
•    uzdolnienia dydaktyczne.

Warunkiem ubiegania się o stypendium jest wypełnienie i przesłanie do 30 czerwca 2008 r. formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: stypendia@polityka.com.pl

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: VIII edycja stypendium

Wszelkich informacji na temat stypendium udziela:
Dominika Nowak, Fundacja Tygodnika POLITYKA
d.nowak@polityka.com.pl

Oficjalne wyniki ogłoszone zostaną na łamach „Polityki" w październiku 2008.