Konkurs: Edukacja finansowa

Fundacja Jeden Drugiemu oraz edu.Finance.pl serdecznie zapraszają studentów oraz nauczycieli akademickich Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do wzięcia udziału w Konkursie Edukacji Finansowej.

Konkurs jest organizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Finansowej, jednocześnie zbiega się z udostępnieniem nowej platformy edukacyjnej www.eduFinance.pl. Program Edukacji Finansowa rozpoczął się w maju 2015 r. i będzie trwał do końca czerwca 2016 r. i obejmuje:

• osobistą aktywność uczestników Programu (uczniów i studentów) w zakresie edukacji finansowej z wykorzystaniem platformy eduFinance.pl
  • grupowe spotkania warsztatowe online Organizatorów Programu z uczestnikami projektu
  • webinaria tematyczne (online) dla uczestników z zakresu planowania ścieżki kariery finansowej z wykładowcą akademickim i licencjonowanym doradcą finansowym
  • III Edycje Konkursu Edukacja Finansowa z atrakcyjnymi nagrodami dla uczniów i studentów
  • podsumowanie wyników Programu

Konkurs Edukacja Finansowa skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, średnich oraz do studentów uczelni wyższych, a także do nauczycieli i pracowników szkół gimnazjalnych, średnich oraz uczelni wyższych. Aby wziąć udział w konkursie należy:

• pobrać aplikacje lub zarejestrować się w eduFinance.pl
  • stworzyć własny plan finansowy
  • odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego warto planować swoje finanse”?, które można przesłać za pomocą formularza konkursowego dostępnego na stronie www.edufinance.pl/konkurs
    Ponadto :
  • polecić konto nowym osobom ( które będą na Ciebie głosować)
  • założyć konto w banku ( na które możesz otrzymać 750 zł)

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w ramach trzech kolejnych Edycji: I Edycja dnia 19 czerwca 2015 r., II Edycja 18 grudnia 2015 r., III Edycja dnia 24 czerwca 2016 r.
Szczegółowe informacje o konkursie (o zasadach, terminach, nagrodach) dostępne w regulaminie ( załącznik).