Teatr Polski: Trędowata. Melodramat.

Teatr Polski w Bydgoszczy serdecznie studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na spektakl pt „Trędowata. Melodramat” w reżyserii Wojciecha Farugi.

Widowiskowa inscenizacja na motywach najsłynniejszego polskiego melodramatu. Czy miłosne przygody ubogiej szlachcianki Stefci Rudeckiej i ordynata Waldemara Michorowskiego nadal mogą wzruszać? Co skrywa gładki schemat wzruszającej historii miłosnej sprzed wieku?

W spektaklu występują: Karolina Adamczyk, Piotr Domalewski, Michał Jarmicki, Magdalena Łaska, Alicja Mozga, Roland Nowak, Maciej Pesta, Jerzy Pożarowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Trofimiuk oraz Małgorzata Witkowska.

Sztuka będzie wystawiana w dniach: 12.06.2015 r., godz.19.00, 13.06.2015 r., godz.19.00, 14.06.2015 r., godz. 18.00
Bilety dostępne w cenie 15 zł (na hasło mail). Więcej informacji o spektaklu na stronie internetowej www.teatrpolski.pl