10 lat: Głosowanie na absolwentów i wykładowców

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy obchodzi w tym roku 10-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zapraszamy do udziału w plebiscycie, w którym wybierzemy Absolwenta Uczelni, Absolwenta 10-lecia oraz wykładowcę w kategorii „Naj”. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 października 2015 roku, podczas uroczystej gali 10-lecia Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w Teatrze Polskim.

Każdy jubileusz jest okazją do podsumowań, wspomnień i tak też dzieje się w przypadku naszej Uczelni. W 2005 roku Akademia Bydgoska została przekształcona w Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, co dało początek nowemu etapowi historii. W tym czasie mury naszej Uczelni opuściło kilkadziesiąt tysięcy absolwentów, ale nie zapominamy o tych, którzy studiowali w Wyższej Szkole Pedagogicznej i Akademii Bydgoskiej. Okazją do spotkania po latach będzie uroczysta gala w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. W trakcie tej uroczystości zostaną wręczone statuetki dla Absolwenta Uczelni, Absolwenta 10-lecia, wykładowcy w kategorii „Naj” oraz statuetka w kategorii Mól Książkowy.

Wyboru tych osób możecie dokonać już teraz biorąc udział w naszym głosowaniu na stronie www.10lat.ukw.edu.pl.

Zachęcamy do głosowania! 25 czerwca jest ostatnim dniem głosowania.