Sprzedaż: Rokowania - budynek przy ul. Przemysłowej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza sprzedaż w drodze rokowań nieruchomości położonej w Bydgoszczy przy ulicy Przemysłowej 34.

Przedmiot rokowań:

• Nr ewidencyjny nieruchomości: 1/14,
  • Powierzchnia użytkowa w ha: 4606,80 ha;
  • Nr KW: BY1B/00079174/1;
  • Położenie (obręb): nr 262

Opis nieruchomości:
Zabudowę działki tworzy jeden budynek biurowo-dydaktyczny o powierzchni użytkowej 4606,80 m2. Budynek jest jednopiętrowy, w niewielkiej części podpiwniczony. Budynek jest w dobrym stanie technicznym.

Wymóg uzyskania przez Uczelnię zgody Ministra Skarbu Państwa na sprzedaż nieruchomości, po wyborze Oferenta. Uczelnia zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu po wyborze oferenta w przypadku nie uzyskania zgody Ministra Skarbu Państwa na sprzedaż nieruchomości.

Rodzaj zbycia: sprzedaż w drodze rokowań;
Cena nieruchomości: 7.600.000,00 zł (słownie: siedem milionów sześćset tysięcy złotych)
Zaliczka wynosi: 5% ceny wywoławczej – 380.000,00 zł (słownie: trzysta osiemdziesiąt tysięcy złotych).

Pisemne zgłoszenia udziału w rokowaniach należy składać w zamkniętych kopertach w terminie do dnia 19 czerwca 2015 r. w Kancelarii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ul. J. K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz, pokój 108.