Teatr Polski: Błękitnie

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza studentów UKW na ostatnią premierę w tym sezonie - spektakl „Błękitnie”, który został zrealizowany przez Agatę Maszkiewicz, Magdalenę Chowaniec oraz Vincenta Tirmarcha.

Poniżej informacje o spektaklu:
Błękitny ocean-rynek to przeciwieństwo czerwonego oceanu-rynku, czerwonego od krwi, bo walczą na nim o życie firmy-rekiny. Błękitny ocean, to obszar, który właśnie odkryliśmy i na razie jesteśmy na nim sami.
(…) W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest znaleźć nieskomercjalizowaną przestrzeń. Kapitalizm dokonuje wielokierunkowej ekspansji. Oferuje nam nowe możliwości,  jednocześnie kreując nowe potrzeby.  Ułatwia podbój rzeczywistości, kolonizując nas samych. Kusi nieskończoną ilością oceanów, a jednocześnie ingeruje w kolejne strefy życia, zalewając nas błękitem.

Spektakle odbędą się 19/20/21/23 czerwca  o godz. 19.00. Bilety w cenie 15 zł.
Środa - 24.06. godz. 19.00 będzie dniem premiery studenckiej. Bilety w cenie 10 zł.
Szczegółowe informacje o spektaklu dostępne na stronie www.teatrpolski.pl
Zapraszamy!