Dyplomacja: Inauguracja Letniego Uniwersytetu

Zapraszamy na Uroczystą Inaugurację Letniego Uniwersytetu Dyplomacji na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, która odbędzie się 29 czerwca 2015 o godz. 12.00 w Bibliotece UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3.

Letni Uniwersytet Dyplomacji to wspólny projekt Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Polskiego Instytutu Dyplomacji oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, współfinansowany przez Węgiersko-Polski Program Współpracy Pozarządowej (#polhun), który odbywa się pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Zagranicznych Grzegorza Schetyny.

Program uroczystości obejmuje:

• powitanie gości;
  • przemówienia okolicznościowe;
  • ogłoszenie wyników rekrutacji oraz odczyt najlepszego eseju konkursowego;
  • wykład inauguracyjny;
  • koncert w wykonaniu studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW.

Opieka merytoryczna - Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą UKW, prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek. Koordynatorem projektu jest dr Izabela Kapsa.