Zostań Ambasadorem firmy Atos!

Firma Atos rozpoczęła rekrutację do kolejnej edycji programu Atos Ambassadors. Jeśli jesteś studentem, ale już teraz myślisz poważnie o swojej przyszłości, masz niezmierzone pokłady energii i głowę pełną nietuzinkowych pomysłów, a także z łatwością nawiązujesz kontakty - Nie czekaj i już dziś wyślij CV wraz z prezentacją zawierającą odpowiedź na pytanie: Jak chciałbyś zbudować wizerunek Atosa jako pracodawcy na swojej uczelni? na adres mailowy: ambasadorzy@atos.net

Program „Atos Ambassadors” jest prestiżowym programem dla studentów, dającym możliwość poznania specyfiki pracy w branży informatycznej. Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe między innymi z obszaru employer brandingu i marketingu. Wspierają oni działania firmy Atos na swoich Uczelniach, a także we współpracy ze specjalistami firmy Atos realizują samodzielne projekty.

Oferujemy między innymi:

• stypendium ambasadorskie,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • możliwość zdobycia udokumentowanego doświadczenia,
  • możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i doświadczenia z zakresu organizacji wydarzeń, działań promocyjnych oraz budowania wizerunku firmy jako pracodawcy,
  • unikalną szansę na poznanie firmy Atos „od kuchni”.

Więcej informacji na stronie: pl.atos.net

Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Zatrudnia ponad 86.000 pracowników w 66 krajach. W Polsce jest obecny w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Toruniu, zatrudnia blisko 4000 osób. Wg rankingu Great Place to Work Atos znajduje się w czołówce Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce.