Wolontariusze UKW wspierają Bydgoszcz Triathlon

Już w najbliższy weekend 12 lipca 2015 r. w centrum Bydgoszczy odbędzie się triathlon, w którym weźmie udział 1500 zawodników. Tego dnia ponad 300 wolontariuszy będzie wspierać sportowców zmagających na trasie, a wśród niech będą także wolontariusze - studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Działaniami wolontariuszy podczas tego wydarzenia będzie koordynować Pełnomocnik Rektora UKW ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i aktywizacji społecznej mieszkańców.

Wolontariusze

• Zdobędą nowe doświadczenie i umiejętności w realizacji wolontariatu sportowego
  • Będziecie częścią jednej z największych imprez triathlonowych w Polsce i wizytówką miasta dla tysięcy zawodników oraz osób, które tego dnia przyjadą do Bydgoszczy
  • Będą integrować się w atmosferze zdrowej rywalizacji i zabawy.

Ponadto,

dla wszystkich wolontariuszy przygotowano:

• specjalną koszulkę funkcyjną Active Dry – TEAM Bydgoszcz Triathlon
  • ciekawe szkolenie
  • certyfikat wsparcia Bydgoszcz Triathlon
  • imprezę integracyjną na zakończenie projektu.

Zapraszamy wszystkich studentów do uczestnictwa i dopingu podczas zawodów!