Stypendia z Urzędu Miasta dla maturzystów

Maturzysto! Rada Miasta Bydgoszczy ogłosiła nabór wniosków na Program Stypendialny dla Młodzieży Osiągającej Szczególne Wyniki w Nauce.
Stypendium jest przeznaczone dla absolwentów Szkół Ponadgimnazjalnych na stałe zameldowanych w Bydgoszczy. Jeśli zdałeś egzamin maturalny z matematyki (w roku zdania matury), na poziomie rozszerzonym z wynikiem minimum 60 % oraz dostałeś się na studia stacjonarne UKW na kierunek: informatyka, mechatronika, inżynieria materiałowa, fizyka, możesz ubiegać się o otrzymanie Stypendium.
Wnioski należy składać w Urzędzie Miasta do 7 października 2015 r. wraz z:

• potwierdzoną za zgodność z oryginałem w macierzystej szkole kserokopią świadectwa z egzaminu maturalnego (zdanego w roku zdania egzaminu),
  • zaświadczeniem z uczelni o przyjęciu na pierwszy rok studiów,
  • poświadczeniem zameldowania na pobyt stały w Bydgoszczy

Stypendium wysokości 500 zł będzie wypłacane co miesiąc od listopada (z wyrównaniem za październik), na wskazane przez stypendystę, konto bankowe lub w kasie Urzędu Miasta Bydgoszczy.
Szczegóły programu stypendialnego wraz z wnioskiem dostępne w załączniku.