Praca na stanowisku programisty/administratora

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Dział Informatyzacji) zatrudni osobę na stanowisko programisty/administratora.

Od Kandydatów / Kandydatek oczekujemy (wymagania niezbędne):

1. Znajomość systemów operacyjnych linuks, w tym umiejętność tworzenia skryptów w powłoce shell – bash (warunek konieczny).
  2. Znajomość języka SQL, znajomość bazy danych MySQL (warunek konieczny).
  3. Znajomość języka python, php, html (mile widziana znajomość HTML5).

Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień sieciowych, serwerów dhcpd, serwerów nazw dns usług katalogowych LDAP.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dużej instytucji o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • kontakt z zaawansowanymi technologiami IT,
  • możliwość wpływania na wybór wdrażanych rozwiązań,
  • podnoszenie swoich kompetencji zawodowych, w tym możliwość wyjazdów na branżowe konferencje i warsztaty,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych,
  • interesujący pakiet socjalny.

List motywacyjny oraz CV z referencjami i dokumentami potwierdzającymi nabyte kompetencje prosimy wysyłać wyłącznie na adres rekrutacjait@ukw.edu.pl do 30 sierpnia 2015 r.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego z siedzibą przy ul. J.K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Oferty nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami spełniającymi nasze wymagania.