41. Noc Planszówek już 5 września

Wszystkich miłośników gier planszowych zapraszamy na 41. Noc Planszówek, która odbędzie się 5 września na UKW. To doskonała okazja do zabawy połączonej z integracją.

Gry planszowe stają się już powoli niezbędnym elementem każdej imprezy i spotkania towarzyskiego. Są one obecne w klubach, kawiarniach i także na UKW. Jedna z większych takich imprez organizowanych w Bydgoszczy odbywa się właśnie na naszej Uczelnię, dzięki współpracy Centrum Gier Pegaz i Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Mediów oraz wykładowców i studentów kierunku humanistyka drugiej generacji.

41. Noc Planszówek odbędzie się 5 września w auli Copernicanum przy ul. Kopernika 1. Rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do 2:30. Każdy z uczestników będzie mógł wybierać spośród 200 gier planszowych i karcianych. Bilety w cenie 15 zł można nabywać w dniu imprezy lub w sklepie CGP przy ul. Pod Blankami 6. Ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik będzie miał też szansę na zdobycie gry w konkursie przygotowanym przez organizatorów. W budynku Copernicanum będzie otwarte jedynie tylne wejście, a dla naszych zmotoryzowanych gości zostanie udostępniony parking. Serdecznie zapraszamy!