Weź udział w IV. edycji konkursu Indeks Marzeń!

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, w ramach projektu „Akademia Odnalezionych Nadziei”, rozpoczyna czwartą edycję konkursu „Indeks Marzeń”. Do projektu mogą przystąpić osoby niepełnosprawne, które potrzebują finansowego wsparcia w kontynuowaniu edukacji.

Udział w konkursie wymaga przedstawienia przez maturzystów i studentów:

• aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
  • zaświadczenia o dochodach rodziców lub prawnych opiekunów,
  • wyniku egzaminu maturalnego,
  • zaświadczenia o przyjęciu na studia,
  • zaświadczenia z uczelni o zaliczonym roku studiów wraz z wykazem wyników (dotyczy osób już studiujących),
  • listu motywacyjnego (w liście uczestnik konkursu powinien uzasadnić, dlaczego to właśnie on ma otrzymać stypendium).

9 laureatów konkursu otrzyma dziewięciomiesięczne stypendia w każdorazowej wysokości 1000 złotych (brutto), w roku akademickim 2015/2016. O przyznaniu „Indeksu Marzeń” zdecyduje wynik egzaminu maturalnego bądź osiągnięcia na studiach (do finałowej „dziewiątki” zostaną zakwalifikowane osoby, które będą miały najwyższą średnią spośród nadesłanych zgłoszeń) oraz list motywacyjny.

Komplet dokumentów należy przesłać do 25 września 2015 roku pod adres:
Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko",
ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4,
30-198 Kraków, z dopiskiem: KONKURS AKADEMII ODNALEZIONYCH NADZIEI
lub pod adres e-mail: marcinpalys@mimowszystko.org,
(wpisując w tytule: KONKURS AKADEMII ODNALEZIONYCH NADZIEI).

Więcej informacji:mimowszystko.org/pl