Fundusz Stypendialny SKEF

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej  realizuje projekt Fundusz Stypendialny. Celem funduszu jest wsparcie materialne: studentów uczelni wyższych oraz wychowanków domów dziecka podejmujących naukę w szkołach wyższych.

Misją funduszu jest wsparcie udzielane:

• studentom uczelni wyższych, studiujących na kierunkach ekonomii, finansów, zarządzania, prawa i dziennikarstwa,
  • wychowankom domów dziecka podejmujących naukę w szkołach wyższych na kierunkach, gdzie programy nauczania zawierają elementy ekonomii, finansów, zarządzania, prawa i dziennikarstwa, w okresie 5 lat od opuszczenia placówki opiekuńczo – wychowawczej.

Fundusz tworzony jest m.in. ze środków pieniężnych przekazywanych na rzecz Stowarzyszenia, jako podmiotu posiadającego status organizacji pożytku publicznego (1%) oraz z wpłat i darowizn.

Więcej informacji: www.skef.pl