Targi Pracy OFFerty już dziś!

Biuro Karier UKW zaprasza na dziesiątą edycję Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2015.
Targi odbędą się w czwartek 19 listopada 2015 r. w godz. 10.00-15.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka.
Wstęp bezpłatny i bez zapisów (z wyjątkiem warsztatów).
W tym roku na poszukujących pracy i praktyk czeka ponad 80 wystawców - zarówno firmy prywatne, jak i instytucje państwowe.
Odwiedzający będą mogli skorzystać z porad ekspertów rynku pracy, w tym doradców zawodowych, na temat redagowania dokumentów aplikacyjnych, określania predyspozycji zawodowych, metod poszukiwania pracy, ścieżki rozwoju zawodowego, zakładania działalności gospodarczej. Swoją obecność potwierdzili pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowej Inspekcji Pracy, którzy będą udzielać porad prawnych.

Targom towarzyszą liczne szkolenia i prezentacje firm. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, jak występ muzyczny zespołu BANAU, możliwość zrobienia bezpłatnie zdjęcia do CV po wcześniejszym przygotowaniu przez makijażystki oraz konkursy. Do wygrania tablety, książki, sesje z coachem, gadżety.

Lista wystawców, opisy warsztatów, punktów konsultacyjnych i atrakcji na stronie:www.offerty.byd.pl

Studenci UKW, którzy odwiedzą Targi będą mieli usprawiedliwioną nieobecność na zajęciach dydaktycznych. Zaświadczenia, poświadczone pieczątką, będą wydawane w trakcie Targów po oficjalnym otwarciu.