Akcja Odjazdowe Mikołajki

„Chcesz wywołać uśmiech dzieciaków, wrzuć więc do puszki kilka złociaków” to motto tegorocznej zbiórki przeprowadznaej w ramach akcji "Odjazdowe Mikołajki" na zakup upominków dla podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.

Impreza mikołajkowa dla podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji przewidziana jest na 5 grudnia. Zaplanowano z tej okazji szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, m.in.: zajęcia z dogoterapii, animacje, pokaz bractwa rycerskiego i wręczenie podarunków przez samego Świętego Mikołaja!

Zbiórka obywać się będzie na naszej Uczelni oraz na ulicach Bydgoszczy i Torunia do 3 grudnia. Już w najbliższą środę, tj. 25 listopada br., zapraszamy do klubu TRIP, gdzie można będzie spotkać naszych studentów z puszkami.

Zachęcamy wszystkich członków społeczności akademickiej do wsparcia akcji i wrzucenia kilku złociaków, aby wywołać uśmiech dzieciaków!

Organizatorami akcji są: Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW oraz Fundacja ALUMNO. Zadanie jest współfinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.