Reminiscencje Profesora Zygmunta Wiatrowskiego

Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki Koło Naukowe Doradców Zawodowych i Personalnych mają zaszczyt zaprosić na III spotkanie z cyklu DOŚWIADCZALNIA SUKCESU pt. "Spotkanie z Mistrzem - reminiscencje Profesora Zygmunta Wiatrowskiego", które odbędzie się dnia 21 grudnia 2015 roku (poniedziałek) o godzinie 11:00 w głównym campusie UKW przy ul. Chodkiewicza 30 w Sali Rady Wydziału Pedagogiki i Psychologii (s.23-24, Chodkiewicza 30).

Profesor Zygmunt Wiatrowski jest współtwórcą polskiej pedagogiki pracy, a to spotkanie będzie dla niego powrotem na naszą uczelnię. Profesor przez ponad 20 lat był związany z naszą uczelnię, pełniąc m.in. funkcję dyrektora Instytutu Pedagogiki i Psychologii (1978 – 1980) oraz Dziekana Wydziału Pedagogicznego (1980 – 1984). Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.