UKW zagrało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Za nami 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy tradycyjnie włączył się w dzieło Jurka Owsiaka.

UKW uczestniczył 10 stycznia 2016 r. w Finale WOŚP na Starym Rynku. W tym roku na naszym stoisku bardzo aktywni byli studenci z pedagogiki i pracy socjalnej. Studenci pedagogiki z Koła Naukowego Wspierania i Kreowania Rozwoju Dziecka oraz z kierunku praca socjalna przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych - malowanie twarzy, modelowanie balonów, możliwość zrobienia sobie zdjęć z bajkowymi postaciami, malowanie kolorowanek oraz gry i zabawy. Najmłodsi dostawali również bajkowe i "zwierzące" maski. Ekipa UKW zbierała również pieniądze, dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli grosik do puszki UKW!

UKW będzie widoczne także poza naszym miastem - piłkarze ręczni KU AZS-u UKW Bydgoszcz wzięli udział w turnieju towarzyskim w Jeżewie. Grali z zespołami MLKS Borowiak Czersk, AZS UMK Toruń oraz gospodarzami - LUKS Olimp Jeżewo.

Dziękujemy całej ekipie UKW za udział w imprezie i wszystkim darczyńcom!

Sie ma!