Przetarg - sprzedaż nieruchomości przy ul. Przemysłowej 34

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości położonej w Bydgoszczy, przy ul. Przemysłowej 34.

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej grunt o powierzchni 1,0357 ha, znajdujący się w obrębie nr 262 mapy ewidencyjnej miasta Bydgoszcz, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 1/14  oraz prawa własności wzniesionego na gruncie tej nieruchomości budynku biurowo-dydaktycznego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej 4606,80 m2. Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Bydgoszczy prowadzi księgę wieczystą nr BY1B/00079174/1.

Budynek jest jednopiętrowy, w niewielkiej części podpiwniczony,  jest w dobrym stanie technicznym.
Prawo użytkowania wieczystego gruntu przysługuje Uniwersytetowi Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a prawo własności Gminie Bydgoszcz.
Prawo własności budynku przysługuje Uniwersytetowi Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Nieruchomość jest wolna od obciążeń i innych zobowiązań (Dział III i IV KW)

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi - 7 026 000,00  zł (słownie: siedem milionów dwiadzieścia sześć tysięcy złotych 00/100).
Wadium wynosi 5% ceny wywoławczej - 351 300,00 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt jeden tysięcy trzysta złotych złote 00/100).

Oferty należy składać w Sekretariacie Kanclerza w Bydgoszczy, przy ul. J. K. Chodkiewicza 30, budynek C, pokój nr 108, w terminie do dnia 01. 03. 2016 r., do godz. 10.00 lub przesłać na adres Uczelni:
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Sekretariat Kanclerza,
ul. J. K. Chodkiewicza 30,
85-064 Bydgoszcz.

Szczegóły dotyczące sprzedaży w załączniku oraz na stronie: www.ukw.edu.pl.