Zapraszamy na Dzień Otwarty UKW

Odliczanie dni do matury ruszyło, a to oznacza, że pozostało niewiele czasu na wybór kierunku studiów. Chcąc ułatwić tę decyzję zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Odbędzie się on w piątek 4 marca.

Nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkim do tegorocznych maturzystów, ale również młodszych roczników i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych podjęciem studiów. W tym roku spotykamy się w nowoczesnym obiekcie Biblioteki UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3. Część warsztatów odbędzie się w laboratoriach Instytutu Fizyki, Instytutu Techniki oraz Wydziału Nauk Przyrodniczych.

Dzień Otwarty UKW to okazja do poznania oferty edukacyjnej i kierunków studiów. Studenci wespół z wykładowcami będą do Waszej dyspozycji przy stoiskach, a równolegle będą odbywały się warsztaty i pokazy. Nasi goście poznają tajniki sztuki rozwiązywania konfliktów, wezmą udział w treningu innowacyjnego lidera, dowiedzą się jak planować podróże, poznają istotę nowego kierunku - zarządzania kryzysowego w środowisku. Jeden z wykładów poprowadzi ornitolog Dawid Kilon, uhonorowany w 2015 roku tytułem Najlepszego Absolwenta Uczelni, przyznanego z okazji obchodów 10-lecia UKW, który odkryje przed naszymi gośćmi sekretne życie ptaków. Będzie też coś dla ciała i ducha, czyli pokazy studentów wychowania fizycznego i koncert naszych studentów.

Zapisy dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych trwają pod numerem telefonu 52 34 19 177 / 179 i on-line. www.dzienotwarty.ukw.edu.pl. Możecie też dołączyć do wydarzenia na Facebooku.