Zgłoś się na szkolenie ABC przedsiębiorczości

Biuro Karier UKW zaprasza 29 lutego 2016 r. na bezpłatne szkolenie pt. ABC przedsiębiorczości czyli jak założyć małą firmę.

Szkolenie poprowadzi wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, praktyk, który sam założył własną firmę i przeszedł przez wszystkie etapy jej tworzenia, a obecnie doradza jak optymalnie wykorzystywać własne zasoby i atuty, by odnieść sukces na rynku i zminimalizować ryzyko porażki. Kładzie duży nacisk na zajęcia praktyczne w oparciu o nowoczesne metodyki szkoleń.

Szkolenie kierowane jest do początkujących przedsiębiorców i osób planujących założenie firmy.

Nie sztuką jest założyć firmę, sztuką jest dobrze ją zaprojektować, przygotować biznesplan, określić rynek docelowy oraz opracować skuteczną strategię marketingową. Szkolenie ABC przedsiębiorczości pomoże znaleźć pomysł na własny biznes oraz pozwoli uniknąć najczęściej popełnianych błędów, począwszy od wyboru formy opodatkowania, poprzez właściwe planowanie, aż po zagadnienia reklamy i kształtowania wizerunku własnej firmy.

Szczegółowy harmonogram szkolenia w załączeniu. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu - zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się 29 lutego 2016 r. w godz. 9.00-16.00.
Miejsce szkolenia: sala 2.38, Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. K. Szymanowskiego 3, Bydgoszcz.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona (20).
W celu rezerwacji miejsca, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: paulina.kantor@ukw.edu.pl.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Biurem Karier, tel. 52 341 91 24.