Konferencja studencka o (Nie)kompetencjach językowych

Studenckie Naukowe Koło Psycholingwistyczne działające przy Instytucie Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW zaprasza studentów do udziału w konferencji psycholingwistycznej (Nie)kompetencje językowe - ujęcie lingwistyczne, psychologiczne i interdyscyplinarne.

Głównym tematem Studenckiej Naukowej Konferencji Psycholingwistycznej (Nie)kompetencje językowe - ujęcie lingwistyczne, psychologiczne i interdyscyplinarne są: psycholingwistyczne aspekty kompetencji językowej i komunikacyjnej, problemy akwizycji języka, dysfunkcje i zaburzenia językowe, a także inne zagadnienia wchodzące w zakres psycho- i neurolingwistyki oraz szeroko rozumianej filozofii języka.

Kiedy: 16 marca 2016 r.
Miejsce: Aula Mikotoksyn w budynku F, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. J. K. Chodkiewicza 30.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres psycholingwistyka.ukw@gmail.com do Michaliny Krzyżak.

Komitet Organizacyjny:

• Michalina Krzyżak - przewodnicząca