Sympozjum Oko Nigdy Nie Śpi

W związku z podpisaniem porozumienia o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego a Fundacją Kultury ROZRUCH zachęcamy Państwa do zapoznania się z działalnością Fundacji ROZRUCH oraz przygotowywanym przez nią Sympozjum pod nazwą ,,Oko Nigdy Nie Śpi”, które odbędzie się w Lubostroniu w terminie 30.06.2016 – 3.07.2016 roku. Organizatorzy sympozjum zapraszają do współpracy przy budowaniu programu sympozjum, szczególnie do zgłaszania tematów wystąpień, prezentacji.

Głównym tematem tegorocznych spotkań będzie pojęcie Miłości. Miłości nie tylko pojmowanej w kontekście uczucia, ale w wielu innych kontekstach, często niezauważalnych i niebezpośrednio wynikających z prowadzonych badań czy obszaru zainteresowań naukowych.

Zachęcamy przede wszystkim do zgłaszania tematów wystąpień, prezentacji. Oferta jest skierowana zarówno do pracowników naukowych, jak i do studentów. Co najważniejsze - poszukiwani są pasjonaci wszystkich dziedzin nauki, także tych, które na pierwszy rzut oka nie są związane w żaden sposób ze sztuką. Fundacja ROZRUCH poszukuje również wolontariuszy wśród studentów. Szczegóły znajdą Państwo na stronie Fundacji www.fundacjarozruch.pl

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w sympozjum, wygłoszeniem prelekcji prosimy o kontakt z Panem Jackiem Puzinowskim, koordynatorem Sympozjum ze strony Fundacji ROZRUCH, tel. 517 94 94 27.