Dlaczego warto zostać trenerem rozwoju osobistego?

Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki oraz Koło Naukowe Doradców Zawodowych i Personalnych UKW mają zaszczyt zaprosić na IV spotkanie z cyklu Doświadczalnia Sukcesu pt. „Twoja kariera – Twój wybór. Dlaczego warto zostać trenerem rozwoju osobistego?”. Odbędzie się ono we wtorek, 19 kwietnia o godz. 12:45 w Auli Atrium przy ul. Chodkiewicza 30.

Spotkanie ma charakter otwarty. Gościem specjalnym będzie Pani Joanna Fabisiak - trener rozwoju osobistego, coach z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sesji life i business coachingu. Serdecznie zapraszamy!

Joanna Fabisiak, trener rozwoju osobistego, coach,

Od 10 lat związana z branżą szkoleniową. Prowadzi m.in. warsztaty rozwijające umiejętności komunikacyjne, perswazyjne, negocjacyjne, asertywne, autoprezentacji. Uczy, jak mówić, by być rozumianym, jak budować dobre relacje z drugim człowiekiem, jak przemawiać do grupy i  jak zachowywać się  przed kamerą. Specjalizuje się również w szkoleniach z zakresu przywództwa i budowania zespołu. Wspiera zarówno liderów, jak i członków zespołów pracowniczych, by m.in. zwiększyć ich efektywność, usprawnić realizację zadań, wzmocnić motywację oraz poprawić współpracę. Pomaga w realizacji procesów dotyczących podnoszenia jakości obsługi klienta – w przedsiębiorstwach, urzędach oraz jednostkach ochrony zdrowia.

Odbiorcy jej szkoleń to m.in. pracownicy małych i średnich firm, dużych koncernów i korporacji, jednostek ochrony zdrowia, a także urzędnicy, nauczyciele, studenci. Współpracuje z uczelniami wyższymi. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych. Na zajęciach stosuje głównie metody warsztatowe. Uczestników zaraża pozytywną energią i zachęca do proaktywności. W praktyce szkoleniowej wykorzystuje doświadczenia zawodowe, które zdobywała w sektorze biznesowym i w administracji publicznej. Zajmowała się działaniami PR w ogólnopolskiej instytucji finansowej, promocją w jednej z większych agencji reklamowych na Pomorzu i Kujawach oraz integracją europejską i funduszami unijnymi w jednostkach administracji rządowej i samorządowej.

Prowadzi sesje life i business coachingu. Jako coach pracuje w oparciu o wszechstronną i elastyczną metodę coachingu wielopoziomowego – Multi-Level Coaching. Towarzyszy klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności.

Ukończyła zawodowe studium coacha – Multi-Level Coaching, Studium Trenerów NLP i Przywództwa Praeceptor; studia podyplomowe z zakresu Public Relations, Projektowania Rozwoju Regionalnego i Zarządzania Projektami oraz m.in. szkolenie trenerów europejskich (Trening for trainers) organizowane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Duńską Szkołę Administracji Publicznej.

Certyfikaty:

Multi-Level Coach