Poszukiwany ambasador UE na UKW

Wyjątkowy program ambasadorski - szukamy studenta, który będzie reprezentował naszą uczelnię i promował karierę w instytucjach UE w roku akademickim 2016/2017. Punktem kontaktowym programu na UKW jest Biuro Karier.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, jako jedna z dwudziestu pięciu uczelni w Polsce, ma możliwość wzięcia udziału w programie. Tym samym, nasi studenci mają szansę na rozwój i zdobycie nowych kompetencji. Przystępując do programu stajemy się uczestnikami prestiżowego na skalę europejską projektu.

Szukamy studenta, który będzie reprezentował naszą uczelnię w roku akademickim 2016/2017. Przeszkolony Ambasador Kariery w UE będzie odpowiedzialny za aktywne rozpowszechnianie informacji o możliwościach kariery w instytucjach Unii Europejskiej wśród studentów UKW.

Jeżeli:

• jesteś komunikatywny,
  • potrafisz dzielić się wiedzą,
  • łatwo adaptujesz się w nowym środowisku,
  • posiadasz dobre umiejętności organizacyjne,
  • komunikujesz się w języku angielskim (kontakt z organizatorem wyłącznie w tym języku) ,

a przede wszystkim jesteś gotowy podjąć się nowego wyzwania, ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ i skorzystaj z szansy wyróżnienia się na konkurencyjnym rynku pracy.

Udział w programie umożliwi Ci m.in: wzięcie udziału w szkoleniach, budowanie europejskiej sieci kontaktów, rozwijanie umiejętności wystąpień publicznych, zdobywanie doświadczeń w marketingu i HR. Program koordynowany jest po stronie polskiej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a punktem kontaktowym programu na UKW jest Biuro Karier.

Zgłoszenia na ambasadora przyjmuje Europejski Urząd Doboru Kadr ( The European Personnel Selection Office), odpowiedzialny za dobór personelu w imieniu wszystkich instytucji i agencji europejskich, w tym Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego iRady Europy.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 1 kwietnia 2016 do godz. 12.00 (wg czasu w Brukseli) , jednak najpierw prosimy o zgłoszenie się do Biura Karier (najpóźniej do 31 marca). Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.

Dowiedz się więcej:

Życzymy powodzenia na kolejnych etapach procedury selekcyjnej.