Prof. Matuszak nagrodzona przez Prezydenta Bydgoszczy

Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski wręczył nagrody bydgoszczanom związanym z teatrem i sztuką. Wśród wyróżnionych znalazła się prof. Katarzyna Matuszak z Wydziału Edukacji Muzycznej UKW.

Prof. Katarzyna Matuszak została nagrodzona za reżyserię spektaklu słowno-muzycznego „Wieczór u Jeremiego”, poświęconego osobie Jeremiego Przybory. Widzowie mogli go zobaczyć w grudniu zeszłego roku na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. W jego przygotowanie byli również zaangażowani studenci kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Wręczenie nagród odbyło się w sobotę, 19 marca w Teatrze Polskim im. H. Konieczki. Uroczystość była częścią obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru. Nagrody z rąk Prezydenta Bydgoszczy odebrało 16 osób.