Bezpłatne szkolenia 13 kwietnia

Infosys BPO Poland i Biuro Karier UKW zapraszają 13 kwietnia br. na dwa szkolenia – skierowane do lingwistów oraz do osób zainteresowanych obsługą klienta międzynarodowego. Zajęcia odbędą się w sali 2.38, w Bibliotece UKW przy ul. Szymanowskiego 3.

Szkolenie 1. Lingwista w biznesie - poradnik jak znaleźć pracę po filologii.
Godz. 8.00-11.30

Celem szkolenia jest ukazanie ścieżek kariery, którą mogą podjąć filolodzy, przybliżenie ich pracy w firmach związanych z outsourcingiem oraz perspektywy rozwojowe. Specjalności z Infosysu odpowiedzą również o programie szkoleniowym przeznaczonym dla lingwistów - Finance Campus.

Szkolenie 2: Jak stać się specjalistą w obsłudze klienta międzynarodowego? Praktyczne sztuczki i techniki.
Godz. 12.30-16.00

Chcesz poznać tajniki negocjacji i skutecznej perswazji? Dzięki szkoleniu zdobędziesz wiedzę dotyczącą obsługi klienta: techniki aktywnego słuchania, strukturę konwersacji z klientem oraz reagowanie w trudnych sytuacjach. Odkryj swoje zdolności!

ZAPISY: biurokarier@ukw.edu.pl lub poprzez formularz: http://bily.pl/TTYF_Rejestracja

Infosys to międzynarodowa korporacja zajmująca się nowoczesnymi usługami dla biznesu, której polski oddział znajduje się w Łodzi. W Infosys mogą znaleźć zatrudnienie zarówno osoby z wykształceniem finansowo-ksiegowym, informatycznym, jak i humanistycznym, szczególnie absolwenci kierunków lingwistycznych.

Dołącz do wydarzenia na FB.