Zostań reprezentantem UKW w szachach

Serdecznie zapraszamy studentów oraz pracowników uczelni do udziału w Akademickich Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach, które odbędą się 23 kwietnia br. (sobota) o godzinie 10:00 w Toruniu. Turniej rozegrany zostanie w siedzibie Wydziału Humanistycznego UMK, (tzw. „Harmonijka”) przy ul. Fosa Staromiejska 1a. Organizatorem Akademickich Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach jest Sekcja Szachowa AZS UMK w Toruniu.

Zapisy oraz szczegółowe informacje są udzielane przez p. Piotra Szybowicza pod numerem telefonu: 667222886 lub przez adres e-mail: pszybowicz@o2.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 kwietnia br. Istnieje również możliwość zapisów na miejscu, w dzień Turnieju.