IV Majówka Integracyjna w Lubostroniu

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Pałac Lubostroń zapraszają na IV Majówkę Integracyjną. Piknik odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 maja w godz. 12 – 18.

Jak dobrze spędzić czas w słoneczną, majówką sobotę? Wybrać się do Pałacu w Lubostroniu i bawić się razem ze społecznością UKW. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Uniwersytetu oraz mieszkańców Bydgoszczy do Pałacu w Lubostroniu w sobotę 7 maja. Piknik rozpocznie się w samo południe paradą nowoorleańską, a to dopiero początek atrakcji. Muzyczną oprawę zapewnią Rakovnik Brass Band z Czech, Dixie Team z Mogilna oraz Dixie Company z Poznania. Gościem specjalnym będzie Jarosław Kret. W trakcie Majówki będzie można posilić się potrawami z grilla, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach przygotowanych przez studentów pedagogiki UKW. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.