Praca: Specjalista ds. serwisowania urządzeń i instalacji grzewczo-wentylacyjnych

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zatrudni specjalistę ds. serwisowania urządzeń i instalacji grzewczo-wentylacyjnych.

Zadania:

  • szybkie i skuteczne usuwanie drobnych awarii urządzeń,
  • prewencja maszyn i urządzeń,
  • współpraca z UDT w zakresie urządzeń transportu bliskiego i urządzeń ciśnieniowych.

Wymagania:

  • znajomość budowy, działania oraz serwisowania urządzeń i instalacji grzewczo-wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i sanitarnych, drzwi automatycznych, kotłowni gazowych, węzłów C.O., drzwi automatycznych, systemów ppoż. I sap,
  • min. 3 lata doświadczenia w branży elektryk, automatyk lub pokrewne,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę.

Oferty prosimy składać w terminie do 20 maja br w Kancelarii UKW (ul. Chodkiewicza 30, Bydgoszcz), lub e-mailem: kanclerz@ukw.edu.pl, Więcej informacji:tel. 52 34 19 239.