Debata Uczeń trudny czy wymagający

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Zakład Socjologii Wychowania i Resocjalizacji oraz Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy zapraszają nauczycieli, pedagogów, psychologów szkolnych 23 maja 2016 roku w godz. 9.00 – 13.30 w gmachu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. Chodkiewicza 30 w sali  A17  budynek główny na spotkanie w ramach ogólnopolskiej debaty dotyczącej zmian w systemie edukacji „Uczeń. Rodzic. Nauczyciel – Dobra Zmiana”.

Głównym celem spotkania jest wypracowanie stanowiska wobec sytuacji ucznia zagrożonego niedostosowaniem społecznym w szkole ogólnodostępnej. Szczegółowe informacje na temat debaty na stronie MEN: www.debataoswiatowa.men.gov.pl oraz Kuratorium Oświaty: www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl