Game Dev Day na UKW

10 czerwca w godzinach 10:00-18:00 odbędzie się bydgoski Game Dev Day. Huuuge iGamedec - badanie i projektowanie gier zapraszają do Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na spotkanie z branżą gier wideo. Pasjonaci gier będą mieli okazje poznać następujące branże: game design, sound design, programowanie, community management, szkolenie do zawodu.

Wystąpią: Felix Tievant (CD Projekt RED), Marek Czerniak (Indie Games Polska), Jakub Wójcik (CDP.pl, 1ndieWorld), Grzesiek Mazur (Vile Monarch), Sos Sosowski, Olena Kolikhova (Microsoft), Jakub Kaczmarek (Międzynarodowe Targi Poznańskie), Krzysztof Maliński (Huuuge Games), Michał Mochocki (Gamedec.UKW).

PROGRAM:

• 10:00 - Powitanie
  • 10:05 - Jakub Kaczmarek, “PGA jako idealne miejsce dla Twojej gry”
  • 10:50 - Michał Mochocki, “Trzy lata z Gamedec.UKW”
  • 11:40 - Felix Tievant, “Sound Designer, how did I became one and what do I do?”
  • 12:30 - Marek Czerniak, “Indie grow - jak rozwijać swoje studio indie i jak może w tym pomóc fundacja Indie Games Polska”
  • 13:15 - Olena Kolikhova, “Podbij świat razem z Microsoft!”
  • 14:00 - 14:30 - Przerwa
  • 14:30 - Jakub Wójcik, “Czy potrzebny jest wydawca?”
  • 15:20 - Sos Sosowski, “Do you know who the fuck I am?”
  • 16:10 - Grzegorz Mazur, “Od zera do gier kodera”
  • 17:10 - Krzysztof Maliński, “Blaski i cienie gamedevu”
  • 18:00 - Zakończenie

Więcej informacji: www.facebook.com