Biznes po studencku - konkurs na biznesplan

Biuro Karier wraz z Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego organizują konkurs pod nazwą „Biznes po studencku”. Skierowany jest do osób, które chciałyby zmierzyć się z opracowaniem planu biznesowego przyszłej firmy. Wśród nagród są m.in.:10-godzinny coaching biznesowy oraz sprzęt elektroniczny.

Przedmiotem zadania konkursowego jest przygotowanie uproszczonego biznesplanu, przedstawiającego koncepcję utworzenia i rozwoju własnej firmy, w formie szablonu modelu biznesowego Business Model Canvas.Zwycięzcą Konkursu będzie osoba, której biznesplan zdobędzie najwyższą liczbę punktów przyznanych przez Organizatora.Uczestnik Konkursu, w okresie trwania naboru formularzy, mas możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych 1,5 godzinnych warsztatach aktywizujących poświęconych opracowywaniu biznesplanu w formie Business Model Canvas, który stanowi formularz konkursowy.

Terminy warsztatów: 31.05.2016r. oraz 9.06.2016r.

Zgłoszenia elektroniczne na warsztaty :

31.05, godz. 16.15, s. 133 ul.Chodkiewicza 30 - http://biznespostudencku1.evenea.pl/

9.06 - godz. 16.15 (s. 133) - http://biznespostudencku2.evenea.pl/

Kilka spraw formalnych:

Projekty konkursowe należy przesyłać w formie załącznika do wiadomości e-mail na skrzynkę innowacje@ukw.edu.pl w terminie do dnia 14.06.2016 r.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny w załączniku.

Najważniejsze - nagrody:

• nagrody niematerialne - po 10 godzin doradztwa indywidualnego - coaching biznesowy dla 4 laureatów (pierwsze miejsce i 2 wyróżnienia) w obszarze założenia, prowadzenia, rozwinięcia pomysłów, stworzenia modeli biznesowych dopasowanych dla ich działalności, doradztwo prawne i finansowe, możliwość prezentacji projektów przed „aniołem biznesu” – potencjalnym inwestorem, który może wesprzeć rozwój przedsiębiorstwa wkładem kapitałowym i swoim doświadczeniem biznesowym, możliwość (ale nie gwarancja!) powołania spółki z „aniołem biznesu” dla realizacji konkursowego biznes planu w praktyce,
  • nagrody materialne – 3 nagrody rzeczowe (pierwsze miejsce i 2 wyróżnienia)– sprzęt elektroniczny: tablety 10” lub urządzenia 2w1 – tablet z klawiaturą o wartości jednostkowej do 700 zł (pierwsze miejsce) i do 400zł (wyróżnienie).

Organizatorami konkursu są Biuro Karier oraz Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Partnerem konkursu jest Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Sponsorem nagród rzeczowych jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.