Piknik rodzinny - Gramy dla Kacpra!

17 czerwca 2016 roku w sercu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego społeczność akademicka wraz z mieszkańcami Bydgoszczy weźmie udział w koncercie charytatywnym poświęconym Kacprowi, synowi jednego z pracowników Uczelni.

8-letni chłopiec jest niepełnosprawny psychoruchowo, nie chodzi oraz nie mówi. Cierpi na hipotonię mięśniową z encefalopatią oraz padaczkę. Wymaga codziennej, wielogodzinnej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Zebranie jak największej sumy pieniędzy jest kluczowe dla powodzenia akcji. W pomoc przy organizacji koncertu zaangażowało się wielu pracowników oraz studentów UKW. Całość wydarzenia uświetnią występy artystyczne studentów z Wydziału Edukacji Muzycznej oraz seniorów z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy również do wzięcia udziału w loterii fantowej! Do wygrania atrakcyjne upominki (każdy los wygrywa). O dobrą atmosferę zadbają studenci i wolontariusze, którzy zorganizują moc atrakcji dla najmłodszych m.in. malowanie twarzy, modelowanie zwierząt z balonów oraz gry planszowe. Na przybyłych będzie też czekać przekąska z grilla oraz napoje. Każdemu stanowisku towarzyszyć będzie wolontariusz z puszką - to od Państwa zaangażowania zależy powodzenie zbiórki,  liczymy na Was!

Wszystkie pieniądze zebrane podczas koncertu, trafią na subkonto Kacpra prowadzone przez Fundację Zdążyć z Pomocą. Koncert rozpocznie się o godz.12.00 w ogrodzie Atrium campusu UKW przy ul. Chodkiewicza 30. Zapraszamy do włączenia się w akcję pomocy Kacprowi!

Zachęcamy do dokonywania wpłat. Prosimy je kierować na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615, Tytułem: 29383 Grzeszczak Kacper darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Zapraszamy studentów, nauczycieli akademickich, pracowników oraz wszystkich przyjaciół Uniwersytetu!