Zabierz głos w sprawie stypendium!

Komisja do spraw Socjalnych działająca w Samorządzie Studenckim Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy informuje o możliwości zabrania głosu w sprawie dot. przyznawania pomocy materialnej.

Także Ty studentko/cie możesz mieć wpływ na sprawy związane z przyznawaniem pomocy materialnej na naszym Uniwersytecie! Właśnie ruszają coroczne konsultacje dotyczące zmian w regulaminie przyznawania pomocy materialnej organizowane przez Komisję ds. Socjalnych Samorządu Studenckiego UKW a także Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich. Masz uwagi lub zastrzeżenia? Wydaje Ci się, że regulamin wymaga pewnych poprawek? Już teraz od dziś do końca czerwca możesz zabrać głos w tej sprawie! Wystarczy napisać na nasz adres: konsultacje.regulamin@gmail.com (prosimy o dokładne i precyzyjne określenie problemu lub zmiany, ponieważ tylko takie maile będą brane pod uwagę).