Gramy dla Kacpra – podsumowanie

6326,37 zł – tyle udało się zebrać funduszy podczas koncertu charytatywnego dedykowanemu Kacprowi Grzeszczakowi.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, w piątek 17 czerwca ogród Atrium UKW tętnił życiem. Studenci, pracownicy oraz goście naszego Uniwersytetu tłumnie stawili się na koncercie charytatywnym, z którego zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitację syna naszego pracownika, Kacpra Grzeszczaka. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, bo zbiórka była połączona z koncertem studentów i pracowników Wydziału Edukacji Muzycznej UKW, występem zespołu „Kazimierki” i karaoke. Goście pikniku mogli też skosztować kiełbaski z grilla i wziąć udział w loterii fantowej.

W imieniu rodziców Kacpra składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie koncertu i dołożyły swoją cegiełkę do imponującego wyniku tej zbiórki. Osoby, które chcą przeznaczyć środki na rehabilitację Kacpra, mogą to uczynić za pośrednictwem przelewu bankowego wpłacając środki na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Bank BPH S.A.
Tytułem: